logo

ikona menu

Lokalni dostawcy

Doskonały produkt to gwarancja bogactwa smaku,
dlatego bardzo starannie dobieramy naszych dostawców.

Wróć na stronę o nas

Dostawcy

Wierzymy, że każde danie tworzy się z małych idealnie dobranych składników. Doskonały produkt to gwarancja bogactwa smaku.Dlatego bardzo starannie dobieramy naszych dostawców. Ściśle współpracujemy i wspieramy lokalne gospodarstwa i firmy. Nasi partnerzy to nagradzani i doceniani producenci. Prawdziwi pasjonaci, którzy kochają to co robią.

Poznajcie naszych partnerów

ZAKŁAD WYROBÓW WĘDLINIARSKICH PAWEŁ NOWAK W WĄCHOCKU

To rodzinna firma z tradycjami. Produkcją wędlin zajmują się od 1933 r. Swój niepowtarzalny zapach i smak produkty z Wąchocka zawdzięczają wędzarni opalanej drewnem olchowym.

PASIEKA RODZINNA „MIODY NAPĘKOWSKIE” W NAPĘKOWIE, GM. BIELINY

Pasieka zlokalizowana jest w okolicy Świętokrzyskiego Parku Narodowego z dala od ośrodków przemysłowych i aglomeracji miejskiej. Dlatego miód z Napękowa jest zdrowy i naprawdę ekologiczny.

PRZETWÓRNIA OWOCÓW „SAD DANKÓW” W DANKOWIE DUŻYM, GM. WŁOSZCZOWA

Produkcją owoców zajmują się od pokoleń. Gospodarstwo zostało założone w 1911 r. Jakość ich produktów potwierdza Certyfikat ekologiczny, dzięki temu nie zawierają one sztucznych barwników, środków zapachowych, smakowych czy konserwujących.

PPH SMAKI OGRODU

Soki naturalnie tłoczone tradycyjną metodą ze świeżych, zdrowych i posortowanych owoców i warzyw. Pieczołowicie doglądane i pielęgnowane od etapu pąków kwiatowych aż po zbiór. 100% naturalne.

GOSPODARSTWO MLECZNE W STRZAŁKOWIE, GM. STOPNICA

Od dwudziestu lat państwo Teresa i Piotr Łukasik prowadzą gospodarstwo mleczne. Ich produktem firmowym jest tradycyjnie wytwarzany ser – buncok strzałkowski.

dostawcy